HAKKIMIZDA

Fabrika genel merkezi İzmir’de bulunmaktadır. 3500 m2 alan üzerine kurulu 1800 m2 kapalı tesislerde, 3 imalat holu olarak hizmet verilmektedir. İzmir fabrikasında yılda 500 değişik ölçekte kazan üreten firmamız toplamda yılda 500 kazan kapasitesiyle faaliyet göstermektedir.

Evsel ve sanayiye yönelik ısınma maksatlı kazanlara ilaveten, sanayinin gerektirdiği her türlü endüstriyel kazan ve diğer imalatlar da uzman mühendis kadromuz tarafından uygulanmaktadır.

Ürünlerimizde Ereğli Demir-Çelik Fabrikalarında üretilen, kazan standartlarına uygun A1 kalite düzeyinde, St 37.2, HII ve 17Mn4 saçları ile gerilim giderme tavından geçirilmiş normalize kazan borusu kullanılmaktadır.

Bizler, BKS Birleşik Kazan olarak, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firmayız. Buna bağlı olarak müşterilerimize sadece ürün satışına kadar değil, satış sonrasında da hizmet sunmaya devam ederiz.

4-980x326

VİZYON, TAAHHÜT, TEKNİK BAKIM VE ONARIM

VİZYON
BKS Birleşik Kazan’ın gelecekteki projeleri ve planları arasında;

Isıtma sektöründe ve Endüstriyel sektörde alev borulu kazanlardan su borulu kazan uygulamalarına da geçerek daha yüksek ısı ve buhar kapasitelerine erişmek,

Endüstriyel uygulamaların yanında mini evsel (kat kaloriferi) uygulamalar ve ısıtma sektörünün gerektirdiği, radyatör, pompa, yakıcı ve diğer muhtelif ısıtma sistemi elemanlarını üretim yelpazemize eklemek bulunmaktadır.

Kazan imalatçısı olarak ISO 9001:2000 belgemizi ve 100.000 kcal/h ile 750.000 kcal/h kapasite arasında Basınçlı kaplarda can güvenliği açısından zorunluluk haline gelen CE belgesini TÜV-SÜD ‘ ten ve TSE tarafından verim ve kapasite raporunu sıcak su kazanlarında tüm belgelerimizi almış bulunmaktayız. Aynı zamanda fabrika bünyesinde bir ısı verim laboratuarı kurulmaktadır. Bu çalışma ile, büyük ölçüdeki kazan kapasite ölçümlerimizi yapmakla birlikte aynı sektördeki diğer firmalara da hizmet vermeyi planlamaktayız.

1960 lı yıllarda Ankara’da üretime ve satışa başlayan firmamız daha sonra merkezini ve proje bürosunu İstanbul’a taşımış ve aynı zamanlarda İzmir’deki fabrika oluşumunun temellerini atmıştır. İzmir fabrikası olarak da 1975’den beri sektöründe en üstün biçimde hizmet vermektedir. Son 5 yıldır da şu andaki fabrika binasında üretimini sürdürmektedir.

TAAHHÜT
Endüstriyel uygulamalarda Mühendislik Hizmeti destekli taahüt hizmetleri sunulmaktadır.

TEKNİK BAKIM VE ONARIM
Kazan ve kazan dairesi müştemilatı ile ilgili, ürün yelpazesine girsin ya da girmesin kullanıcı sorunlarına karşı her türlü servis desteği İzmir fabrikamız tarafından kurulmuş olan teknik servis birimimiz ile elektrik, mekanik ve ısıtma konusunda tecrübeli elemanlarımızla verilmektedir.